0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  United Arab Emirates UAE League
Al Khaleej Khor Fakkan
۱
۱
Shabab Al Ahli Dubai
inprogress
۱۸:۴۵
Baniyas FC
۱
۰
Ittihad Kalba
inprogress
۱۸:۴۵
  Serbia Cup
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
-
-
Partizan Belgrade
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group D
Atletico Mineiro
۱
۲
Deportes Tolima
Finished
۰۴:۳۰
Independiente Del Valle
۳
۰
America Mg
Finished
۰۴:۳۰
  Austria Bundesliga
WSG Wattens Swarovski Tirol
۰
۲
SK Rapid Wien
inprogress
۱۹:۳۰
  United States NWSL
Seattle Reign FC (W)
۱
۰
Kansas City Current (W)
Finished
۰۶:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group A
Montevideo Wanderers
۰
۰
Barcelona SC Guayaquil
Finished
۰۲:۴۵
Atletico Lanus
۱
۰
Metropolitanos FC
Finished
۰۲:۴۵
  Morocco Botola Pro
Ittihad Riadhi de Tanger
۰
۰
RSB Berkane
Finished
۰۰:۰۰
  United States US Open Cup
Los Angeles Galaxy
۳
۱
Los Angeles FC
Finished
۰۷:۰۰
Sporting Kansas City
۲
۱
Houston Dynamo
Finished
۰۵:۰۰
Louisville City FC
۱
۲
Nashville SC
Finished
۰۳:۳۰
New York City FC
۱
۰
New England Revolution
Finished
۰۴:۰۰
Sacramento Republic FC
۲
۰
San Jose Earthquakes
Finished
۰۷:۰۰
Orlando City SC
۲
۱
Inter Miami CF
Finished
۰۳:۳۰
Minnesota United
۱
۲
Union Omaha
Finished
۰۴:۳۰
New York Red Bull
۳
۱
Charlotte
Finished
۰۴:۳۰
  Finland U20 League
TPS U20
۳
۲
Inter Turku U20
Finished
۱۵:۳۰
IF Gnistan U20
۲
۱
KaPa U20
Finished
۱۴:۳۰
GrIFK U20
۳
۳
Ilves U20
Finished
۱۶:۳۰
VJS Vantaa U20
۲
۳
Atlantis U20
Finished
۱۷:۰۰
AIFK U20
۰
۱
KaaPo U20
Finished
۱۷:۴۵
FC Honka U20
۰
۳
FC Reipas U20
Finished
۱۴:۳۰
PPJ U20
۰
۰
HJK Helsinki U20
inprogress
۱۹:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group G
Independiente
۰
۲
Ceara CE
Finished
۰۵:۰۰
Deportivo La Guaira
۰
۱
General Caballero JLM
Finished
۰۵:۰۰
  Netherlands Tweede Divisie
HHC Hardenberg
۳
۱
ASWH
Finished
۱۷:۰۰
Noordwijk
۰
۳
Tielse EC
Finished
۱۷:۰۰
Kozakken Boys
۲
۰
Quick Boys
Finished
۱۷:۳۰
SV Spakenburg
۱
۱
Scheveningen
Finished
۱۷:۳۰
  Nepal C Division
Raniban
۱
۲
32 Academy
Finished
۱۱:۳۰
Oasis Club
۱
۲
Pulchowk SC
Finished
۱۴:۴۵
Sports Academy Sangha
۴
۱
Manohara Utd
Finished
۰۸:۱۵
  Iceland Iceland Cup
Stjarnan
۰
۳
KR Reykjavik
Finished
۰۰:۱۵
Fram Reykjavik
۲
۰
Leiknir Reykjavik
inprogress
۱۸:۳۰
  Algeria U21 League 1
Paradou AC U21
۲
۲
USM Alger U21
Finished
۱۲:۳۰
  Norway Eliteserien
Rosenborg BK
-
-
FK Haugesund
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  United States NISA
Michigan Stars
۲
۱
Bay Cities FC
Finished
۰۲:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group F
CA River Plate
۸
۱
Alianza Lima
Finished
۰۲:۳۰
Colo Colo
۳
۴
Fortaleza EC
Finished
۰۲:۳۰
  Fiji Cup
Nadi
۱
۲
Lautoka
Finished
۱۱:۳۰
Nadroga
۱
۱
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۹:۳۰
  Malaysia U21 Cup
PDRM U21
۱
۰
Negeri Sembilan Naza U21
Finished
۱۳:۱۵
Terengganu FC III U21
۰
۱
Petaling Jaya City FC U21
Finished
۱۳:۱۵
UiTM U21
۱
۱
Sabah U21
Finished
۱۳:۱۵
Kelantan U21
۳
۲
Perlis United FC U21
Finished
۱۳:۱۵
Sarawak United U21
۰
۳
Pahang U21
Finished
۱۲:۴۵
Kuching FA U21
۰
۳
Kuala Lumpur FA U21
Finished
۱۲:۴۵
  Denmark 2. Division
B93 Kopenhagen
۰
۲
Naestved BK
Finished
۱۵:۳۰
Hellerup IK
۰
۴
Akademisk Boldklub Gladsaxe
Finished
۱۵:۳۰
Middelfart G og BK
۱
۲
Brabrand IF
Finished
۱۵:۳۰
Thisted FC
۱
۳
Hillerod
Finished
۱۶:۳۰
Skive IF
۳
۰
FA 2000
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 1. Division
Mjondalen IF
-
-
Ranheim Trondheim
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Skeid Oslo
۰
۰
Sandnes Ulf
inprogress
۱۹:۳۰
IK Start Kristiansand
-
-
Raufoss Fotball
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Bryne FK
-
-
Stabaek
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Kongsvinger IL
-
-
SK Brann Bergen
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Asane IL Ulset
-
-
Grorud
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Fredrikstad FK
-
-
KFUM Oslo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Stjordals Blink
-
-
Sogndal IL
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Angelholms FF
۴
۰
Lindome GIF
Finished
۱۵:۳۰
GAIS
۱
۰
Oskarshamns Aik
inprogress
۱۸:۳۰
Åtvidabergs FF
۰
۱
IK Oddevold
inprogress
۱۸:۳۰
Falkenbergs FF
۰
۱
BK Olympic
inprogress
۱۹:۳۰
  Finland Suomen Cup
KJP Kouvola
۳
۶
SalPa Salo
Finished
۱۷:۳۰
Poxyt
۰
۷
HIFK
Finished
۱۴:۳۰
KuPS Kuopio
۵
۱
EIF Ekenas
Finished
۱۶:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group G
Cerro Porteno
۰
۱
Olimpia Asuncion
Finished
۰۴:۳۰
Penarol Montevideo
۲
۱
Colon de Santa Fe
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Copa Argentina
Gimnasia y Esgrima La Plata
۱
۰
Deportivo Liniers
Finished
۰۰:۴۰
  United States USL League Two
Cedar Stars Rush
۰
۰
New Jersey Copa
Finished
۰۴:۳۰
Dalton Red Wolves SC
۳
۲
Peachtree City MOBA
Finished
۰۴:۰۰
Albion Hurricanes Royals
۱
۱
Corpus Christi FC
Finished
۰۴:۳۰
FC Miami City
۱
۰
Tampa Bay United
Finished
۰۲:۳۰
AC Connecticut
۲
۴
Black Rock FC
Finished
۰۳:۳۰
Charlotte Independence II
۵
۱
Tobacco Road
Finished
۰۳:۳۰
Toledo Villa FC
۰
۵
South Bend Lions
Finished
۰۳:۳۰
Long Island Rough Riders
۵
۰
Hudson Valley Hammers
Finished
۰۳:۳۰
FC Motown II
۰
۲
Manhattan SC
Finished
۰۴:۰۰
Houston FC
۲
۲
Round Rock SC
Finished
۰۴:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group D
Sao Paulo FC
۱
۰
Ayacucho FC
Finished
۰۲:۴۵
Jorge Wilstermann
۰
۲
Everton Vina del Mar
Finished
۰۲:۴۵
  Canada Championship
Montreal Impact
۳
۰
Forge FC
Finished
۰۳:۳۰
Cavalry FC
۱
۲
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Victoria Cup Women
Calder Utd SC (W)
۵
۰
Boroondara Eagles (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Sweden 2. Division Norrland
Sandviks IK
۴
۳
Algarna-Harnosand IF
Finished
۱۷:۳۰
Bodens BK
۰
۱
Friska Viljor
Finished
۱۶:۳۰
Gottne IF
۰
۱
Ytterhogdals IK
inprogress
۱۸:۳۰
Kiruna FF
۴
۲
Umea FC Academy
Finished
۱۵:۳۰
Sund IF
۰
۲
Storfors AIK
Finished
۱۵:۳۰
IFK Oestersund 1906
۰
۱
Lulea IFK
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Kvarnsvedens IK
۲
۲
FC Jarfalla
Finished
۱۷:۳۰
Ragsveds
۱
۰
Forsbacka IK
inprogress
۱۸:۳۰
Kungsangens IF
۳
۰
Hudiksvalls Forenade
Finished
۱۷:۳۰
IFK Uppsala
۴
۲
FC Gute
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Lillestrom 2
۲
۰
Harstad IL
inprogress
۱۸:۳۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
Víkingur Gota
۵
۰
AB Argir
inprogress
۱۸:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 League
Al Jazira U21
۰
۱
Al Wasl U21
inprogress
۱۸:۴۵
Al Nasr U21
۰
۲
Al Wahda Abu Dhabi U21
inprogress
۱۸:۴۵
Al Orooba U21
۱
۰
Al Dhafra U21
inprogress
۱۸:۴۵
  Colombia Liga Femenina
America de Cali (W)
۲
۰
Deportivo Pereira (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Umea FC
۲
۲
Taby FK
Finished
۱۷:۰۰
Vasalunds/Essinge IF
۱
۰
TEAM TG FF
Finished
۱۷:۳۰
Gefle IF
۲
۱
Pitea IF
inprogress
۱۸:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Relegation Group
Olympique Beja
۰
۰
ES Hammam Sousse
inprogress
۱۹:۳۰
ES Metlaoui
۰
۰
Esperance Sportive Zarzis
inprogress
۱۹:۳۰
  Tanzania Premier League
Prisons
۱
۱
Geita Gold FC
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark 3rd Division
Young Boys FD
۱
۱
KFUM Roskilde
Finished
۱۶:۳۰
Dalum
۱
۰
Næsby BK
Finished
۱۵:۳۰
Karlslunde IF
۱
۲
Vanlose
Finished
۱۵:۳۰
Herlev IF
۱
۱
Slagelse
Finished
۱۶:۳۰
BK Frem
۱
۴
FC Roskilde
Finished
۱۶:۳۰
IF Lyseng
۱
۰
VSK Arhus
Finished
۱۵:۴۵
  Netherlands Derde Divisie
HVV Hollandia Hoorn
۱
۱
GVV Unitas
Finished
۱۶:۳۰
Haaksbergse Sport Club 1921
۷
۲
UNA
Finished
۱۷:۰۰
  Austria Women Cup
SV Horn (W)
۰
۵
SK Sturm Graz (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
AaB 2
۵
۲
Kjellerup IF
Finished
۱۵:۳۰
ASA Aarhus
۱
۱
Ringkoebing IF
Finished
۱۵:۳۰
  Austria Landesliga
SC Fussach
۰
۳
SC Austria Lustenau
Finished
۱۳:۳۰
Union Innsbruck
۶
۰
Zams
Finished
۱۳:۳۰
Blau Weiss Feldkirch
۰
۱
FC Bizau
Finished
۱۷:۰۰
FC Eisenkappel
۰
۱
Gurnitz
inprogress
۱۹:۳۰
SV Krottendorf
۰
۰
FC Almenland
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Verbandsliga
Rot-Weiss Frankfurt
۳
۱
JSK Rodgau
Finished
۱۷:۳۰
Germania Schwanheim
۱
۳
SG Walluf
Finished
۱۷:۳۰
  Poland 1. Division
SSA Korona Kolporter Kielce
-
-
OKS Odra Opole
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Championship Group
Club Africain
۰
۰
Ben Guerdane
inprogress
۱۹:۳۰
US Monastir
۰
۱
Esperance Sportive de Tunis
inprogress
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Mjolby AI FF
۲
۰
Saffle FF
Finished
۱۷:۳۰
Nordvarmland FF
۱
۴
IK Gauthiod
Finished
۱۷:۳۰
Vanersborgs FK
۳
۰
Yxhults IK
inprogress
۱۸:۳۰
  Denmark DBU Pokalen
OB Odense
۰
۰
FC Midtjylland
inprogress
۱۷:۳۰
  Finland Kolmonen
KePS
۰
۲
PonPa
Finished
۱۴:۳۰
RoPo
۱
۱
TP 47 Tornio
Finished
۱۶:۳۰
Töölön Taisto
۲
۶
FC Kontu
Finished
۱۶:۳۰
  Netherlands Eredivisie Cup Women
ADO Den Haag (W)
۱
۶
FC Twente 1965 (W)
Finished
۱۷:۰۰
PSV Eindhoven (W)
۰
۲
Ajax Amsterdam (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Australia Queensland Premier League
SWQ Thunder
۶
۱
Ipswich Knights
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Boa Ec
۳
۲
Uberaba
Finished
۰۳:۰۰
Democrata SL
۳
۰
Tupi MG
Finished
۰۳:۰۰
Ipatinga
۱
۱
Varginha EC
Finished
۰۳:۳۰
Nacional MG
۱
۰
Uniao Luziense
Finished
۰۳:۴۵
SC Aymores
۰
۰
Betim FC
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Londrina EC
۲
۱
Operario PR
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Carioca 2
Volta Redonda
۳
۱
FC Goncalense
Finished
۰۱:۳۰
  Austria League 1 Women
FSK St. Polten Spratzern (W)
۳
۰
SV Neulengbach (W)
Finished
۱۵:۳۷
  Bhutan Presidents Cup
Thimphu City
۱
۱
Paro FC
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Sleipner IK Norrkoping
۱
۳
Smedby AIS
Finished
۱۶:۳۰
Karlbergs BK
۱
۱
Nykopings BIS
Finished
۱۶:۳۰
Assyriska Foreningen
۰
۱
Enskede IK
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Uraedd FK
۱
۱
Vindbjart FK Vennesla
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Ariana FC
۳
۱
Rappe GOIF
Finished
۱۶:۳۰
FC Rosengard
۲
۱
Osterlen FF
Finished
۱۶:۳۰
IFK Berga
۰
۰
Nosaby IF
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK
۲
۱
Tolo IF
Finished
۱۶:۳۰
Eskilsminne IF
۲
۲
Vastra Frolunda IF
Finished
۱۶:۳۰
Hittarps IK
۲
۳
Husqvarna FF
Finished
۱۵:۳۰
Hoganas BK
۰
۴
Landvetter IS
Finished
۱۵:۳۰
BK Astrio
۱
۱
Sävedalens IF
Finished
۱۶:۳۰
  India Delhi League Women
Indian Arrows (W)
۰
۱
Kickstart Karnataka FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Real Monarchs SLC
۰
۱
Houston Dynamo FC II
Finished
۰۵:۳۰
  Chile Primera B
Copiapo
۰
۱
Union San Felipe
Finished
۰۴:۳۰
  United States NPSL
Minnesota TwinStars
-
-
Joy St Louis Park
Finished
۰۴:۳۰
Central Florida Panthers SC
۱
۰
Miami Dutch Lions
Finished
۰۳:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Imbabura Sporting Club
۱
۲
Libertad FC
Finished
۰۴:۳۰
Chacaritas SC
۲
۰
Indepiendente Juniors
Finished
۰۰:۳۰
Manta FC
۲
۱
CA Santo Domingo
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Serie D Group 5
Gremio Anapolis
۱
۲
Brasiliense FC
Finished
۰۳:۳۰
  Macao 2nd Division
Hong Lok
۱
۱
Cheng Loi
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia Prva liga
Tabor Sezana
-
-
ND Triglav Kranj
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Norway 2. Division Group 2
Valerenga IF Oslo II
۲
۰
Tromsdalen UIL
inprogress
۱۹:۳۰
  Albania Superliga
Skenderbeu Korce
۰
۰
KS Teuta Durres
inprogress
۱۹:۳۰
KF Laci
۱
۰
KF Partizani Tirana
inprogress
۱۹:۳۰
Kastrioti Kruje
۰
۰
KS Vllaznia Shkoder
inprogress
۱۹:۳۰
KF Tirana
۰
۰
KS Kukesi
inprogress
۱۹:۳۰
  Belarus Premier League
FC Minsk
۱
۰
Arsenal Dzyarzhynsk
inprogress
۱۹:۳۰
  Cameroon Elite Two
AS FAP
۰
۰
Unisport Bafang (Haut-nkam)
inprogress
۱۹:۰۰
  Egypt Division 2
FC Porto Suez
۰
۱
Suez Montakhab
inprogress
۱۸:۳۰
El Mansoura
۲
۰
Al Zarka
inprogress
۱۸:۳۰
El Hammam
۱
۰
Al Magd
inprogress
۱۸:۳۰
Abu Qir Semad FC
۳
۱
Al Olympi
inprogress
۱۸:۳۰
Ala'Ab Damanhour
۰
۰
Baladiyet El Mahallah
inprogress
۱۸:۳۰
Sed Elmahla
۱
۰
EL Raja Marsa Matrouh
inprogress
۱۸:۳۰
Kafr El Sheikh SC
۲
۱
Pioneers FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
Grindavik (W)
۰
۰
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Karbach
۰
۴
FC Hertha Wiesbach
Finished
۱۸:۰۰
TuS Mechtersheim
۰
۳
SV Eintracht Trier
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Gold Coast United U23
۰
۰
Brisbane City U23
inprogress
۱۴:۰۰
  Sweden Svenska Cupen
Hammarby IF
۰
۰
Malmo FF
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Amapaense
Trem AP
۵
۰
Sao Paulo AP
Finished
۰۳:۴۵
  Italy Campionato Primavera
Napoli U19
۲
۰
Genoa U19
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Serie C
Botafogo PB
۱
۱
Campinense Clube
Finished
۰۳:۳۰
  Colombia Primera B
FC Leones
۱
۱
Llaneros FC
Finished
۰۳:۳۰
  Iceland 4. Deild
KFB
۲
۱
Arborg
Finished
۰۰:۳۰
Ymir
۱۰
۱
KFR Hvolsvoellur
Finished
۰۰:۳۰
  Republic of Korea K-League Women
Suwon FMC (W)
۲
۱
Sejong (W)
Finished
۱۱:۳۰
Changnyeong FC (W)
۱
۲
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
Finished
۱۳:۳۰
Gyeongju H&N Power (W)
۳
۰
Boeun Sangmu (W)
Finished
۱۳:۳۰
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۵
۲
Seoul City (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Dornbreite
۶
۲
SV Frisia 03
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949
۱
۴
Greifswalder FC
Finished
۱۶:۰۰
  Norway U19 Elite League
Baerum SK U19
۳
۰
Kongsvinger U19
Finished
۱۶:۳۰
Grorud U19
۲
۰
Lillehammer U19
Finished
۱۶:۳۰
Stromsgodset U19
۳
۰
Start U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Mlada Boleslav U19
۰
۵
FC Pardubice U19
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Cooks Hill United FC Reserve
۴
۰
Lake Macquarie Reserves
Finished
۱۴:۴۵
  Denmark Danmarksserien, Group 1
Frederikssund IK
۱
۵
Ishoj
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Reserve League
Deportivo Camioneros Reserves
۲
۲
Nueva Chicago Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Chacarita Juniors Reserves
۰
۰
Villa Dalmine Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
Talleres Remedios Reserves
۲
۰
Los Andes Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
  Angola Girabola
Primeiro de Agosto
۰
۰
Sagrada Esperanca
inprogress
۱۸:۳۰
G.D. Interclube
۰
۰
Atletico Petroleos de Luanda
inprogress
۱۸:۳۰
Recreativo do Libolo
۰
۰
FC Onze Bravos do Maquis
inprogress
۱۸:۳۰
Kabuscorp SC do Palanca
۰
۰
Progresso Sambizanga
inprogress
۱۸:۳۰
Cuando Cubango
۰
۰
Sporting de Benguela
inprogress
۱۸:۳۰
CD Lunda-Sul
۰
۰
Sporting de Cabinda
inprogress
۱۸:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
B71 Sandur
۱
۰
NSI Runavik II
inprogress
۱۹:۰۰
  Estonia Esiliiga
Paide Linnameeskond II
۰
۰
FC Flora Tallinn II
inprogress
۱۹:۳۰
  Russia FNL 2, Group 1
FK Chernomorets Novorossiysk
۱
۰
Druzhba Maikop
inprogress
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید