0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Denmark DBU Pokalen
OB Odense
۰
۰
FC Midtjylland
inprogress
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates UAE League
Al Khaleej Khor Fakkan
۱
۰
Shabab Al Ahli Dubai
inprogress
۱۸:۴۵
Baniyas FC
۱
۰
Ittihad Kalba
inprogress
۱۸:۴۵
  South America Copa Libertadores, Group D
Atletico Mineiro
۱
۲
Deportes Tolima
Finished
۰۴:۳۰
Independiente Del Valle
۳
۰
America Mg
Finished
۰۴:۳۰
  United States NWSL
Seattle Reign FC (W)
۱
۰
Kansas City Current (W)
Finished
۰۶:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group A
Montevideo Wanderers
۰
۰
Barcelona SC Guayaquil
Finished
۰۲:۴۵
Atletico Lanus
۱
۰
Metropolitanos FC
Finished
۰۲:۴۵
  Morocco Botola Pro
Ittihad Riadhi de Tanger
۰
۰
RSB Berkane
Finished
۰۰:۰۰
  United States US Open Cup
Los Angeles Galaxy
۳
۱
Los Angeles FC
Finished
۰۷:۰۰
Sporting Kansas City
۲
۱
Houston Dynamo
Finished
۰۵:۰۰
Louisville City FC
۱
۲
Nashville SC
Finished
۰۳:۳۰
New York City FC
۱
۰
New England Revolution
Finished
۰۴:۰۰
Sacramento Republic FC
۲
۰
San Jose Earthquakes
Finished
۰۷:۰۰
Orlando City SC
۲
۱
Inter Miami CF
Finished
۰۳:۳۰
Minnesota United
۱
۲
Union Omaha
Finished
۰۴:۳۰
New York Red Bull
۳
۱
Charlotte
Finished
۰۴:۳۰
  Finland U20 League
TPS U20
۳
۲
Inter Turku U20
Finished
۱۵:۳۰
IF Gnistan U20
۲
۱
KaPa U20
Finished
۱۴:۳۰
GrIFK U20
۳
۳
Ilves U20
Finished
۱۶:۳۰
VJS Vantaa U20
۲
۳
Atlantis U20
Finished
۱۷:۰۰
AIFK U20
۰
۱
KaaPo U20
inprogress
۱۷:۴۵
FC Honka U20
۰
۳
FC Reipas U20
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden Svenska Cupen
Hammarby IF
۰
۰
Malmo FF
inprogress
۱۷:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group G
Independiente
۰
۲
Ceara CE
Finished
۰۵:۰۰
Deportivo La Guaira
۰
۱
General Caballero JLM
Finished
۰۵:۰۰
  Netherlands Tweede Divisie
HHC Hardenberg
۳
۱
ASWH
Finished
۱۷:۰۰
Noordwijk
۰
۳
Tielse EC
Finished
۱۷:۰۰
SV Spakenburg
۱
۰
Scheveningen
inprogress
۱۷:۳۰
Kozakken Boys
۱
۰
Quick Boys
inprogress
۱۷:۳۰
  Iceland Iceland Cup
Stjarnan
۰
۳
KR Reykjavik
Finished
۰۰:۱۵
Fram Reykjavik
۱
۰
Leiknir Reykjavik
inprogress
۱۸:۳۰
  Nepal C Division
Raniban
۱
۲
32 Academy
Finished
۱۱:۳۰
Oasis Club
۱
۲
Pulchowk SC
Finished
۱۴:۴۵
Sports Academy Sangha
۴
۱
Manohara Utd
Finished
۰۸:۱۵
  Algeria U21 League 1
Paradou AC U21
۲
۲
USM Alger U21
Finished
۱۲:۳۰
  United States NISA
Michigan Stars
۲
۱
Bay Cities FC
Finished
۰۲:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group F
CA River Plate
۸
۱
Alianza Lima
Finished
۰۲:۳۰
Colo Colo
۳
۴
Fortaleza EC
Finished
۰۲:۳۰
  Fiji Cup
Nadi
۱
۲
Lautoka
Finished
۱۱:۳۰
Nadroga
۱
۱
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۹:۳۰
  Malaysia U21 Cup
PDRM U21
۱
۰
Negeri Sembilan Naza U21
Finished
۱۳:۱۵
Terengganu FC III U21
۰
۱
Petaling Jaya City FC U21
Finished
۱۳:۱۵
UiTM U21
۱
۱
Sabah U21
Finished
۱۳:۱۵
Kelantan U21
۳
۲
Perlis United FC U21
Finished
۱۳:۱۵
Sarawak United U21
۰
۳
Pahang U21
Finished
۱۲:۴۵
Kuching FA U21
۰
۳
Kuala Lumpur FA U21
Finished
۱۲:۴۵
  Denmark 2. Division
B93 Kopenhagen
۰
۲
Naestved BK
Finished
۱۵:۳۰
Hellerup IK
۰
۴
Akademisk Boldklub Gladsaxe
Finished
۱۵:۳۰
Middelfart G og BK
۱
۲
Brabrand IF
Finished
۱۵:۳۰
Thisted FC
۱
۳
Hillerod
Finished
۱۶:۳۰
Skive IF
۳
۰
FA 2000
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Angelholms FF
۴
۰
Lindome GIF
Finished
۱۵:۳۰
GAIS
۰
۰
Oskarshamns Aik
inprogress
۱۸:۳۰
Åtvidabergs FF
۰
۰
IK Oddevold
inprogress
۱۸:۳۰
Falkenbergs FF
-
-
BK Olympic
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group G
Cerro Porteno
۰
۱
Olimpia Asuncion
Finished
۰۴:۳۰
Penarol Montevideo
۲
۱
Colon de Santa Fe
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Copa Argentina
Gimnasia y Esgrima La Plata
۱
۰
Deportivo Liniers
Finished
۰۰:۴۰
  South America Copa Sudamericana Group D
Sao Paulo FC
۱
۰
Ayacucho FC
Finished
۰۲:۴۵
Jorge Wilstermann
۰
۲
Everton Vina del Mar
Finished
۰۲:۴۵
  Canada Championship
Montreal Impact
۳
۰
Forge FC
Finished
۰۳:۳۰
Cavalry FC
۱
۲
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۵:۳۰
  United States USL League Two
Cedar Stars Rush
۰
۰
New Jersey Copa
Finished
۰۴:۳۰
Dalton Red Wolves SC
۳
۲
Peachtree City MOBA
Finished
۰۴:۰۰
Albion Hurricanes Royals
۱
۱
Corpus Christi FC
Finished
۰۴:۳۰
FC Miami City
۱
۰
Tampa Bay United
Finished
۰۲:۳۰
AC Connecticut
۲
۴
Black Rock FC
Finished
۰۳:۳۰
Charlotte Independence II
۵
۱
Tobacco Road
Finished
۰۳:۳۰
Toledo Villa FC
۰
۵
South Bend Lions
Finished
۰۳:۳۰
Long Island Rough Riders
۵
۰
Hudson Valley Hammers
Finished
۰۳:۳۰
FC Motown II
۰
۲
Manhattan SC
Finished
۰۴:۰۰
Houston FC
۲
۲
Round Rock SC
Finished
۰۴:۳۰
  Finland Suomen Cup
KJP Kouvola
۳
۵
SalPa Salo
inprogress
۱۷:۳۰
Poxyt
۰
۷
HIFK
Finished
۱۴:۳۰
KuPS Kuopio
۵
۱
EIF Ekenas
Finished
۱۶:۳۰
  Colombia Liga Femenina
America de Cali (W)
۲
۰
Deportivo Pereira (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Victoria Cup Women
Calder Utd SC (W)
۵
۰
Boroondara Eagles (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Kvarnsvedens IK
۱
۱
FC Jarfalla
inprogress
۱۷:۳۰
Ragsveds
۱
۰
Forsbacka IK
inprogress
۱۸:۳۰
Kungsangens IF
۳
۰
Hudiksvalls Forenade
inprogress
۱۷:۳۰
IFK Uppsala
۰
۱
FC Gute
inprogress
۱۷:۳۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
Víkingur Gota
۳
۰
AB Argir
inprogress
۱۸:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Umea FC
۲
۲
Taby FK
Finished
۱۷:۰۰
Vasalunds/Essinge IF
۰
۰
TEAM TG FF
inprogress
۱۷:۳۰
Gefle IF
۰
۰
Pitea IF
inprogress
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Sandviks IK
۴
۰
Algarna-Harnosand IF
inprogress
۱۷:۳۰
Bodens BK
۰
۱
Friska Viljor
Finished
۱۶:۳۰
Kiruna FF
۴
۲
Umea FC Academy
Finished
۱۵:۳۰
Sund IF
۰
۲
Storfors AIK
Finished
۱۵:۳۰
Gottne IF
۰
۰
Ytterhogdals IK
inprogress
۱۸:۳۰
IFK Oestersund 1906
۰
۱
Lulea IFK
Finished
۱۳:۳۰
  Tanzania Premier League
Prisons
۱
۱
Geita Gold FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
AaB 2
۵
۲
Kjellerup IF
Finished
۱۵:۳۰
ASA Aarhus
۱
۱
Ringkoebing IF
Finished
۱۵:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
HVV Hollandia Hoorn
۱
۱
GVV Unitas
Finished
۱۶:۳۰
Haaksbergse Sport Club 1921
۷
۲
UNA
Finished
۱۷:۰۰
  Austria Women Cup
SV Horn (W)
۰
۵
SK Sturm Graz (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 3rd Division
Young Boys FD
۱
۱
KFUM Roskilde
Finished
۱۶:۳۰
Dalum
۱
۰
Næsby BK
Finished
۱۵:۳۰
Karlslunde IF
۱
۲
Vanlose
Finished
۱۵:۳۰
Herlev IF
۱
۱
Slagelse
Finished
۱۶:۳۰
BK Frem
۱
۴
FC Roskilde
Finished
۱۶:۳۰
IF Lyseng
۱
۰
VSK Arhus
Finished
۱۵:۴۵
  Austria Landesliga
SC Fussach
۰
۳
SC Austria Lustenau
Finished
۱۳:۳۰
Union Innsbruck
۶
۰
Zams
Finished
۱۳:۳۰
Blau Weiss Feldkirch
۰
۱
FC Bizau
Finished
۱۷:۰۰
  Norway 1. Division
Skeid Oslo
-
-
Sandnes Ulf
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 League
Al Jazira U21
۰
۱
Al Wasl U21
inprogress
۱۸:۴۵
Al Nasr U21
۰
۱
Al Wahda Abu Dhabi U21
inprogress
۱۸:۴۵
Al Orooba U21
۰
۰
Al Dhafra U21
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Karbach
۰
۲
FC Hertha Wiesbach
inprogress
۱۸:۰۰
TuS Mechtersheim
۰
۲
SV Eintracht Trier
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Verbandsliga
Rot-Weiss Frankfurt
۳
۱
JSK Rodgau
inprogress
۱۷:۳۰
Germania Schwanheim
۱
۱
SG Walluf
inprogress
۱۷:۳۰
  Netherlands Eredivisie Cup Women
ADO Den Haag (W)
۱
۶
FC Twente 1965 (W)
Finished
۱۷:۰۰
PSV Eindhoven (W)
۰
۲
Ajax Amsterdam (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Austria League 1 Women
FSK St. Polten Spratzern (W)
۳
۰
SV Neulengbach (W)
Finished
۱۵:۳۷
  Australia Queensland Premier League
SWQ Thunder
۶
۱
Ipswich Knights
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Boa Ec
۳
۲
Uberaba
Finished
۰۳:۰۰
Democrata SL
۳
۰
Tupi MG
Finished
۰۳:۰۰
Ipatinga
۱
۱
Varginha EC
Finished
۰۳:۳۰
Nacional MG
۱
۰
Uniao Luziense
Finished
۰۳:۴۵
SC Aymores
۰
۰
Betim FC
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Londrina EC
۲
۱
Operario PR
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Carioca 2
Volta Redonda
۳
۱
FC Goncalense
Finished
۰۱:۳۰
  Finland Kolmonen
KePS
۰
۲
PonPa
Finished
۱۴:۳۰
RoPo
۱
۱
TP 47 Tornio
Finished
۱۶:۳۰
Töölön Taisto
۲
۶
FC Kontu
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Ariana FC
۳
۱
Rappe GOIF
Finished
۱۶:۳۰
FC Rosengard
۲
۱
Osterlen FF
Finished
۱۶:۳۰
IFK Berga
۰
۰
Nosaby IF
Finished
۱۶:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Relegation Group
ES Metlaoui
-
-
Esperance Sportive Zarzis
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Olympique Beja
-
-
ES Hammam Sousse
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Lillestrom 2
۰
۰
Harstad IL
inprogress
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Mjolby AI FF
۱
۰
Saffle FF
inprogress
۱۷:۳۰
Nordvarmland FF
۰
۴
IK Gauthiod
inprogress
۱۷:۳۰
Vanersborgs FK
۲
۰
Yxhults IK
inprogress
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Sleipner IK Norrkoping
۱
۳
Smedby AIS
Finished
۱۶:۳۰
Karlbergs BK
۱
۱
Nykopings BIS
Finished
۱۶:۳۰
Assyriska Foreningen
۰
۱
Enskede IK
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Uraedd FK
۱
۱
Vindbjart FK Vennesla
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK
۲
۱
Tolo IF
Finished
۱۶:۳۰
Eskilsminne IF
۲
۲
Vastra Frolunda IF
Finished
۱۶:۳۰
Hittarps IK
۲
۳
Husqvarna FF
Finished
۱۵:۳۰
Hoganas BK
۰
۴
Landvetter IS
Finished
۱۵:۳۰
BK Astrio
۱
۱
Sävedalens IF
Finished
۱۶:۳۰
  Bhutan Presidents Cup
Thimphu City
۱
۱
Paro FC
Finished
۱۶:۳۰
  India Delhi League Women
Indian Arrows (W)
۰
۱
Kickstart Karnataka FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Real Monarchs SLC
۰
۱
Houston Dynamo FC II
Finished
۰۵:۳۰
  Chile Primera B
Copiapo
۰
۱
Union San Felipe
Finished
۰۴:۳۰
  United States NPSL
Minnesota TwinStars
-
-
Joy St Louis Park
Finished
۰۴:۳۰
Central Florida Panthers SC
۱
۰
Miami Dutch Lions
Finished
۰۳:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Imbabura Sporting Club
۱
۲
Libertad FC
Finished
۰۴:۳۰
Chacaritas SC
۲
۰
Indepiendente Juniors
Finished
۰۰:۳۰
Manta FC
۲
۱
CA Santo Domingo
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Serie D Group 5
Gremio Anapolis
۱
۲
Brasiliense FC
Finished
۰۳:۳۰
  Norway U19 Elite League
Baerum SK U19
۳
۰
Kongsvinger U19
Finished
۱۶:۳۰
Grorud U19
۲
۰
Lillehammer U19
Finished
۱۶:۳۰
Stromsgodset U19
۱
۰
Start U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Valerenga IF Oslo II
-
-
Tromsdalen UIL
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Championship Group
Club Africain
-
-
Ben Guerdane
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
US Monastir
-
-
Esperance Sportive de Tunis
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Belarus Premier League
FC Minsk
-
-
Arsenal Dzyarzhynsk
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Cameroon Elite Two
AS FAP
۰
۰
Unisport Bafang (Haut-nkam)
inprogress
۱۹:۰۰
  Macao 2nd Division
Hong Lok
۱
۰
Cheng Loi
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Napoli U19
۲
۰
Genoa U19
Finished
۱۷:۰۰
  Colombia Primera B
FC Leones
۱
۱
Llaneros FC
Finished
۰۳:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949
۱
۴
Greifswalder FC
Finished
۱۶:۰۰
  Australia NPL Youth Queensland
Gold Coast United U23
۰
۰
Brisbane City U23
inprogress
۱۴:۰۰
  Republic of Korea K-League Women
Suwon FMC (W)
۲
۱
Sejong (W)
Finished
۱۱:۳۰
Changnyeong FC (W)
۱
۲
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
Finished
۱۳:۳۰
Gyeongju H&N Power (W)
۳
۰
Boeun Sangmu (W)
Finished
۱۳:۳۰
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۵
۲
Seoul City (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Amapaense
Trem AP
۵
۰
Sao Paulo AP
Finished
۰۳:۴۵
  Brazil Serie C
Botafogo PB
۱
۱
Campinense Clube
Finished
۰۳:۳۰
  Iceland 4. Deild
KFB
۲
۱
Arborg
Finished
۰۰:۳۰
Ymir
۱۰
۱
KFR Hvolsvoellur
Finished
۰۰:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Dornbreite
۶
۲
SV Frisia 03
Finished
۱۵:۳۰
  Angola Girabola
Primeiro de Agosto
۰
۰
Sagrada Esperanca
inprogress
۱۸:۳۰
G.D. Interclube
۰
۰
Atletico Petroleos de Luanda
inprogress
۱۸:۳۰
Recreativo do Libolo
۰
۰
FC Onze Bravos do Maquis
inprogress
۱۸:۳۰
Kabuscorp SC do Palanca
۰
۰
Progresso Sambizanga
inprogress
۱۸:۳۰
Cuando Cubango
۰
۰
Sporting de Benguela
inprogress
۱۸:۳۰
CD Lunda-Sul
۰
۰
Sporting de Cabinda
inprogress
۱۸:۳۰
  Albania Superliga
KF Tirana
-
-
KS Kukesi
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Russia FNL 2, Group 1
FK Chernomorets Novorossiysk
-
-
Druzhba Maikop
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
Grindavik (W)
۰
۰
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Cooks Hill United FC Reserve
۴
۰
Lake Macquarie Reserves
Finished
۱۴:۴۵
  Egypt Division 2
El Mansoura
۱
۰
Al Zarka
inprogress
۱۸:۳۰
Haras El Hodood
۰
۰
Dekernes
inprogress
۱۸:۳۰
El Hammam
۱
۰
Al Magd
inprogress
۱۸:۳۰
Abu Qir Semad FC
۱
۰
Al Olympi
inprogress
۱۸:۳۰
Ala'Ab Damanhour
۰
۰
Baladiyet El Mahallah
inprogress
۱۸:۳۰
FC Porto Suez
۰
۰
Suez Montakhab
inprogress
۱۸:۳۰
Sed Elmahla
۱
۰
EL Raja Marsa Matrouh
inprogress
۱۸:۳۰
Kafr El Sheikh SC
۰
۱
Pioneers FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Argentina Reserve League
Deportivo Camioneros Reserves
۲
۱
Nueva Chicago Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Chacarita Juniors Reserves
۰
۰
Villa Dalmine Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
Frederikssund IK
۱
۵
Ishoj
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Mlada Boleslav U19
۰
۵
FC Pardubice U19
Finished
۱۴:۳۰
  Slovenia Prva liga
Tabor Sezana
-
-
ND Triglav Kranj
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید