0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Asia AFC Cup Group G
Visakha FC
۵
۲
Bali United Pusam
Finished
۱۳:۳۰
Kedah
-
-
Kaya FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Maldives Dhivehi Premier League
Club Eagles
۱
۱
Da Grande SC
inprogress
۱۵:۳۰
  Asia AFC Cup Group I
Phnom Penh Crown
۰
۱
The Cong Viettel FC
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Racing Club
۵
۰
Club Atletico Aldosivi
Finished
۰۱:۳۰
Argentinos Juniors
۱
۱
Arsenal de Sarandi
Finished
۰۴:۰۰
  United States MLS
Vancouver Whitecaps
۰
۰
New England Revolution
Finished
۰۴:۳۰
Philadelphia Union
۲
۱
New York City FC
Finished
۰۲:۳۰
  Bangladesh Premier League
Mohammedan Dhaka
۳
۱
Sheikh Jamal
Finished
۱۴:۳۰
  China League One
Beijing Institute of Technology
۰
۳
Kunshan
Finished
۱۲:۰۰
Tianshan Leopard F.C
۰
۱
Sichuan Jiuniu
inprogress
۱۶:۰۰
Shaanxi Changan
۱
۱
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۲:۰۰
Beijing BG
۳
۱
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۲:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
San Martin Tucuman
۱
۰
Guillermo Brown
Finished
۰۴:۰۰
Tristan Suarez
۴
۰
Atletico de Rafaela
Finished
۰۱:۳۰
Independiente Rivadavia
۴
۰
CA San Telmo
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Serie A
Ceara CE
۱
۱
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۱:۳۰
Goias EC
۱
۰
Cuiaba
Finished
۰۱:۳۰
Sao Paulo FC
۰
۰
EC Juventude
Finished
۰۱:۳۰
  World Friendly Club Matches
FC Copenhagen
۰
۱
Silkeborg IF
inprogress
۱۵:۳۰
SonderjyskE
۱
۲
FC Fredericia
Finished
۱۵:۰۰
  Peru Primera Division
Alianza Lima
۲
۰
Ayacucho FC
Finished
۰۳:۳۰
Sport Huancayo
۲
۰
Universitario de Deportes
Finished
۰۱:۰۰
  Mexico Liga de Expansion
Pumas Tabasco
۱
۲
Cancun FC
Finished
۰۶:۳۵
Venados Merida FC
۱
۳
Correcaminos
Finished
۰۴:۳۵
CD Tepatitlan de Morelos
۲
۰
Dorados
Finished
۰۲:۳۰
  North and Central America CONCACAF U20 Championship
El Salvador U20
۴
۵
Dominican Rep U20
Finished
۰۵:۰۰
Mexico U20
۶
۰
Puerto Rico U20
Finished
۰۷:۰۰
Guatemala U20
۲
۱
Canada U20
Finished
۰۰:۳۰
Haiti U20
۱
۲
Jamaica U20
Finished
۰۲:۳۰
  Paraguay Primera Division
Nacional Asuncion
۰
۱
Guarani Asuncion
Finished
۰۳:۱۵
Olimpia Asuncion
۴
۱
12 de Octubre
Finished
۰۱:۰۰
  Asia AFC Cup Group H
Tampines Rovers FC
۱
۰
PSM Makassar
inprogress
۱۶:۳۰
  Ethiopia Premier League
Arba Minch City FC
-
-
Saint George
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Addis Ababa
۱
۲
Sidama Bunna
Finished
۱۱:۳۰
Fasil Kenema
۳
۰
Ethiopia Bunna
Finished
۱۴:۳۰
  Chile Copa Chile
Union La Calera
۰
۲
Santiago Morning
Finished
۰۱:۳۰
Coquimbo Unido
۲
۱
Melipilla
Finished
۰۲:۰۰
Huachipato
۳
۰
CD Puerto Montt
Finished
۰۲:۰۰
  Mexico Campeon de Campeones
CF Atlas Guadalajara
۲
۲
Cruz Azul
Finished
۰۵:۰۰
  United States USL League Two
East Atlanta FC
۱
۳
South Georgia Tormenta FC II
Finished
۰۴:۰۰
Miami AC
۲
۱
Caledonia SC
Finished
۰۲:۳۰
Project 51O
۲
۱
Marin FC Legends
Finished
۰۲:۳۰
Hudson Valley Hammers
۳
۴
Cedar Stars Rush
Finished
۰۳:۳۰
San Francisco Glens SC
۰
۱
Southern California Seahorses
Finished
۰۰:۳۰
Black Rock FC
۲
۰
AC Connecticut
Finished
۰۰:۳۰
  United States MLS Next Pro League
North Texas SC
۴
۰
Minnesota United FC II
Finished
۰۵:۰۰
Houston Dynamo FC II
۱
۰
Tacoma Defiance
Finished
۰۵:۴۵
Chicago Fire FC II
۴
۳
New England Revolution II
Finished
۰۱:۳۰
Portland Timbers II
۲
۴
Colorado Rapids II
Finished
۰۶:۳۰
  Jamaica Premier League
Cavaliers FC
۰
۱
Dunbeholden FC
Finished
۰۰:۳۰
Harbour View FC
۱
۰
Waterhouse FC
Finished
۰۲:۴۵
  Uruguay Primera Division
Penarol Montevideo
۰
۱
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
  United States NPSL
OSA Seattle FC
۲
۵
Las Vegas Legends
Finished
۰۳:۳۰
Pittsburgh Hotspurs
۱
۲
FC Buffalo
Finished
۰۱:۳۰
Northern Virginia United
۱
۱
Virginia Beach United
Finished
۰۰:۳۰
Akron City
۲
۲
Erie Commodores
Finished
۰۰:۰۰
  Europe UEFA U19 Championship Women Qualification
Czech Republic U19 (W)
۰
۳
France U19 (W)
Finished
۱۳:۳۰
  United States NISA
California Utd Strikers
۵
۰
LA Force
Finished
۰۳:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Cavalry FC
۳
۱
FC Edmonton
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Serie D Group 2
Moto Club
۱
۱
Pacajus
Finished
۰۰:۳۰
  Peru Segunda Division
Molinos El Pirata
۱
۱
Union Huaral
Finished
۰۰:۳۰
Sport Chavelines Juniors
۱
۱
Juan Aurich Chiclayo
Finished
۰۰:۳۰
Cusco FC
۳
۲
Comerciantes Unidos
Finished
۰۰:۳۰
CD Alfonso Ugarte
۲
۱
Alianza Universidad
Finished
۰۰:۳۰
Los Chankas CYC
۲
۰
Santos FC de Ica
Finished
۰۱:۰۰
Deportivo Llacuabamba
۲
۱
Deportivo Coopsol
Finished
۰۰:۳۰
  Morocco Botola Pro
Chabab Mohammedia
۰
۳
FAR Rabat
Finished
۰۰:۰۰
Maghreb de Fes
۲
۰
Olympique Khouribga
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Serie C
Paysandu
۱
۱
Brasil de Pelotas
Finished
۰۲:۳۰
Volta Redonda
۰
۳
AA Aparecidense
Finished
۰۱:۳۰
Ferroviario
۰
۲
Floresta EC
Finished
۰۰:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Valerenga IF Oslo II
۱
۵
Træff
inprogress
۱۵:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Club Villa Mitre
۳
۱
Ferro Carril Oeste General Pico
Finished
۰۱:۰۰
  United States WPSL
Milwaukee Torrent (W)
۶
۲
Chicago Dutch Lions (W)
Finished
۰۰:۳۰
BC United (W)
۳
۲
Indios Denver (W)
Finished
۰۴:۳۰
San Diego Parceiro LFC (W)
۵
۲
Oceanside Dutch Lions FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
Nashville Rhythm FC (W)
۳
۰
Alabama FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
New York Athletic (W)
۶
۳
New Jersey Alliance FC (W)
Finished
۰۰:۰۰
Washington Dutch Lions (W)
۱
۴
Penn Fusion SA (W)
Finished
۰۰:۳۰
Academica SC (W)
۰
۰
Pleasanton Rage (W)
inprogress
۰۵:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Deportivo Laferrere
۰
۲
Real Pilar
Finished
۰۱:۰۰
  United States USL League One
Charlotte Independence
۶
۲
Forward Madison FC
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Reserve League
Velez Sarsfield Reserves
-
-
Defensa y Justicia Reserves
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Godoy Cruz Reserves
-
-
Atletico Tucuman Reserves
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Indonesia President's Cup
PSS Sleman
۱
۰
Dewa United FC
Finished
۱۳:۳۰
  Colombia Primera A
Deportes Tolima
۲
۱
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۴:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atletico Vega Real
۱
۰
Delfines Del Este
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Pantoja
۱
۲
Cibao FC
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Juventud Antoniana
۲
۱
Crucero del Norte
Finished
۰۰:۰۰
  Egypt Egypt Cup
Al Ahly Cairo
۲
۱
Pyramids FC
Finished
۰۰:۰۰
  Iceland Iceland Cup
UMF Njardvik
۰
۱
KR Reykjavik
Finished
۰۰:۱۵
  World Friendly International Matches U20 Women
Paraguay U20 (W)
۰
۰
Venezuela U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Trinidad And Tobago T & T Ascension Tournament
Police FC
۳
۲
AC Port Of Spain
Finished
۰۱:۳۰
  Myanmar National League
Seraing United
۱
۵
Shan United FC
Finished
۱۳:۰۰
  Chile Tercera Division
Colchagua CD
۱
۱
Lota Schwager
Finished
۰۰:۰۰
  United States UWS
Paisley Athletic (W)
۳
۲
New Jersey Copa (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Asia AFC Cup Group J
Tainan City Steel
۱
۳
LEE Man Warriors FC
Finished
۱۴:۳۰
  Mongolia First League
Khovd Western
۴
۱
Khad FC
Finished
۱۲:۳۰
  Sweden U21 Allsvenskan
Dalkurd FF U21
۳
۱
Degerfors U21
Finished
۱۴:۴۵
  Kenya Super League
Mara Sugar FC
۱
۲
Fortune Sacco
Finished
۱۶:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید